אנחנו בתקשורת
אייפון.webp

ענקית מוצרי האלקטרוניקה אפל הסכימה לשלם עד 500 מיליון דולר כדי ליישב תביעה ייצוגית שהוגשה נגדה בארה"ב על האטה מכוונת של דגמי אייפון ישנים.

משרדנו מוביל את התובענה הייצוגית שהוגשה באותו עניין בביהמ"ש המחוזי בתל אביב, ואשר מתנהלת בימים אלה בפני כבוד השופט כבוב.

3.3.20

תביעת ביטוח ישיר.webp

קביעה מעניינת של ביהמ"ש העליון לפיה חברת ביטוח שמחדשת אוטומטית פוליסות ביטוח, בהיעדר הסכמת המבוטחים, פועלת בניגוד לחוק. 

עו"ד שאול ציוני ממשרדנו מחווה דעה בנושא ואומר כי מדובר בפסק דין המהווה ציון דרך חשוב מאוד בהגנה על הצרכנים בכלל, ועל צרכני שוק הביטוח בפרט.

9.2.20

123.jpg

שאול ציוני מדבר על העובדה שלא נעשה דבר על מנת להפחית את מחירי העמלות של הבנקים שמשלמים לקוחותיהם 24.12.19

1.png

כתבה מעניינת על תביעה שהוגשה ע"י שאול ציוני, אלי פילרסדורף ורעות זייטלבך ממשרדנו בשם חברת ביטוח שווייצרית נגד בנק דיסקונט לישראל 2.12.18

מאמר מאת אהד פיליפ לגבי שתיקתו של בנק ישראל בתחום המטבעות הקריפטוגרפים 25.6.18

כנס משפט ורגולציה על מטבעות דיגיטליים - 26.4.18

שאול ציוני מדבר בתוכנית הכלכלית של גל"צ על התיק של ביטס אוף גולד נגד בנק לאומי 6.3.18

בקשה לגילוי ועיון במסמכים בטרם הגשת בקשה לאישור תביעה נגזרת כנגד נושאי משרה וגורמים אחרים בחברת שיכון ובינוי הוגשה לבית המשפט המחוזי, וזאת ביחס לפרשת חשד למתן שוחד על-ידי החברה.
הבקשה הוגשה על-ידי שאול ציוני ורעות זייטלבך 25.2.18

אייפון ווינט.jpg

עו"ד שאול ציוני אומר כי הסכם הפשרה שהושג בארה"ב עם חברת אפל בפרשת האטת מכשירי האייפון צפוי לתת רוח גבית לתובענה הייצוגית שמוביל משרדנו בנושא גם בארץ. 

3.3.20

ביטקוין- דה מרקר.jpg

עו"ד שאול ציוני מדבר על עמדת היועמ"ש בעניין השקעות ביטקוין ומבקר את עמדת בנק ישראל המתעלמת לחלוטין מהאינטרסים של ציבור הלקוחות ומתחשבת אך ורק באינטרסים של הבנקים.

19.2.20

אופטימוב.jpg

עו"ד אהד פיליפ ייצג את חברת Axonite הישראלית בתהליך רכישתה ע"י חברת ההייטק Optimove. חברת Axonite הוקמה ע"י יובל שפלר ואדם אברמס, והיא מתמחה בתחום הזרמת המידע. 6.2.20

1.png

בית המשפט העליון הפך החלטה של המחוזי שתמכה בזכייתה של חברה במכרז על מקלטים ציבוריים דיגיטליים, זאת למרות שלא עמדה בתנאי הסף. את הערעור הגישו עו"ד שאול ציוני, אלי פילרסדורף ורעות זייטלבך ממשרדנו 16.12.18

3.png

שאול ציוני מדבר על שימוש הבנקים בזכות לסודיות וכיצד היא פועלת לרעה בעניין הפיקוח הציבורי 13.8.18

אהד פיליפ מתארח בתוכנית "סוגרים חשבון" 19.6.18

"בנקים אינם יכולים להתעלם מהקריפטו רק כי הוא נתפש מסוכן" שאול ציוני בכתבה מ- The Marker 14.3.18

בית המשפט העליון הוציא סעד זמני האוסר על בנק לאומי לסגור את פעילות חשבונה של חברת ביטס אוף גולד בע"מ עקב מסחר בביטקוין. הבקשה הוגשה ע"י שאול ציוני ואהד פיליפ 26.2.18

תביעה ייצוגית נגד אפל בישראל בטענה כי היא מאטה את המכשירים שלה, הוגשה ע"י שאול ציוני ורעות זייטלבך 25.12.17